Lauksaimniecības zemes noma gan privātpersonām, gan uzņēmējiem

Mūsu īpašumā ir vairāk nekā 800 ha lauksaimniecībā izmantojamas zemes, tāpēc, lai efektīvāk apsaimniekotu šos īpašumus, piedāvājam slēgt līgumus par lauksaimniecībā izmantojamo zemes platību iznomāšanu.

Kam pieejama Daugavas Mežsaimnieka lauksaimniecības zeme?

Mūsu īpašumā esošā lauksaimniecības zeme pieejama ikvienam – gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot zemi lauksaimnieciskajai darbībai.

Kur atrodas Daugavas Mežsaimnieka zeme lauksaimniecībai?

Mūsu saknes meklējamas Daugavas krastos Sēlijā un Vidzemē, taču šobrīd Daugavas Mežsaimnieka īpašumos ir zeme arī Kurzemē, Latgalē un Ziemeļvidzemē. Kopējās zemes platības pārsniedz 3500 hektāru platību, līdz ar to piemērotu lauksaimniecības zemi nomai iespējams atrast ikvienam interesentam!

Kāpēc sadarboties ar Daugavas Mežsaimnieku?

Izvēloties mūsu pakalpojumus, Tu iegūsti ne tikai augstvērtīgu zemi, ko izmantot lauksaimniecībai – Daugavas Mežsaimnieks izceļas ar savu pakalpojumu pievienoto vērtību. Lūk, mūsu galvenās priekšrocības:

  • Ilgtermiņa domāšana – par to liecina ne vien mūsu pieredze (meža nozarē darbojamies jau kopš 2006. gada), bet arī vīzija, proti, vienuviet savākt auglīgas meža platības, lai tās kvalitatīvi apsaimniekotu;
  • Piemērots risinājums ikvienam klientam – to panākam, visus procesus veicot pēc iespējas ātrāk, kā arī katram interesentam cenšoties piemeklēt labāko iespējamo piedāvājumu;
  • Atbildīga attieksme pret dabu – mēs apzināmies, ka mežs un zeme nav tikai peļņas avots, tādēļ katru gadu stādām jaunu mežu vairāku desmitu hektāru platībā un kopjam jaunaudzes vairāku simtu hektāru platībā;
  • Sadarbība ar Lauku atbalsta dienestu – no Eiropas lauksaimniecības fonda esam piesaistījuši publisko finansējumu savu meža īpašumu jaunaudžu kopšanā 275 795,52 eiro apjomā, lai parūpētos par jaunaudzēm;
  • Kā jau minējām, mūsu lauksaimniecības zeme atrodama teju visā Latvijas teritorijā.

Šī iemesla dēļ ar mums sadarbojas virkne lauksaimnieku, kā arī vairāk nekā 50 mednieku kolektīvu un biedrību no visas Latvijas, kas pie mums nomā meža īpašumus medību vajadzībām. Ceram, ka arī Tu kļūsi par vienu no mūsu klientiem!

Cik maksā lauksaimniecības zemes noma?

To, kāda ir lauksaimniecības zemes cena, nosaka vairāki faktori – gan tas, kur lauksaimniecības zeme atrodas, gan tās parametri un kvalitāte, pašreizējais tirgus stāvoklis, un virkne citu faktoru. Lai iegūtu pilnvērtīgu informāciju, sazinies ar mums – mūsu speciālisti ar prieku iepazīstinās ar pieejamajiem zemes gabaliem, to parametriem, un arī izcenojumu.

Kāds ir zemes nomas process?

Ja Tev ir interese par lauksaimniecības zemes nomāšanu, sazinies ar mūsu nekustamā īpašuma speciālistam, un mēs mēģināsim atrast Tavām prasībām atbilstošu zemes gabalu!  Sazināties ar mums vari divos veidos:

Mūsu prioritāte ir apmierināti klienti, tāpēc garantējam maksimāli operatīvu darbību, kā arī piemērota risinājuma atrašanu ikvienam interesentam. Mēs gaidām Tavu ziņu!

Vai lauksaimniecības zemi iespējams arī iegādāties?

Jā – to, kāda lauksaimniecības zeme, meža platības, cirsmas, viensētas un citi īpašumi pieejami pārdošanai, atradīsi mūsu mājaslapas “Pārdod” sadaļā. Starp citu, ar prieku arī iegādāsimies mežus un cirsmas virs vidējās tirgus cenas, par darījumu norēķinoties tajā pašā dienā!

Daugavas mežsaimnieks
Sveiki! Kā varam palīdzēt?